067 829 00 12

Услуга термообработки деревянной тары

     ООО «ЭКО-РЕСУРС ТЕХНОЛОГИЯ» предлагает заказчикам проведение термической фитосанитарной обработки поддонов, ящиков, щитов, брусов и других пиломатериалов. 

     Согласно требованиям международного стандарта по санитарным и фитосанитарным нормам ISPM-15 (основные принципы регулирования деревянного упаковочного материала, которые применяются в международной торговле, №15, март 2002 года, г. Рим, ФАО) деревянная тара (для отправки груза за пределы Украины чаще всего используется деревянная тара – деревянные европоддоны), должна проходить обеззараживание методом термической обработки.

Фитосанитарная обработка поддонов методом термической обработки является одной из самых оптимальных и распространенных способов. На европоддоны при этом наносится специальный маркировочный знак – «IPPC». Маркировочный знак сделан в виде штампа, на котором указаны:

  • код страны-производителя упаковочного материала и европоддонов;
  • номер лицензии компании осуществившей термообработку поддонов;
  • метод обеззараживания европоддонов.

Такая маркировка поддонов наносится на каждый деревянный поддон, который прошел фитосанитарную обработку, и является необходимым условием для вывоза товара на поддонах за рубеж.

После проведения термообработки европоддонов, мы выдаем все необходимые сопроводительные документы для предоставления в карантинную службу

 

ippc ua

 

     Відповідно до Закону України "Про карантин рослин", підпункту 7.250 підпункту 7 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500. Затвердити Зміни до Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України від 22 грудня 2005 року № 731, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 24 січня 2006 року за № 62/11936

Фітосанітарні правила спрямовані на запобігання проникненню і розповсюдженню в Україні карантинних та інших шкідливих організмів та визначають загальні організаційні і правові вимоги щодо ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу з хвойних і листяних порід.

Виробництво та маркування дерев’яного пакувального матеріалу на території України здійснюють особи, що включені до загальнодержавного реєстру осіб, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев'яного пакувального матеріалу, який веде Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України.

     Увезення з-за кордону, перевезення в межах України та експорт дерев’яного пакувального матеріалу як супровідного матеріалу для будь-яких вантажів здійснюються за умови його окорування, термічної обробки або знезараження, про що свідчить наявність маркування на ньому з двох протилежних боків.

 

 

Вверх